♥ Nášivky & môj ružový svet

LFrose4

Vitajte u mňa!

Drahí priatelia, dovoľte mi pozvať Vás do môjho ružového kráľovstva ♥. Vopred upozorňujem, že fotografie budú obsahovať priveľa ružovej, preto ak máte fóbiu voči tejto farbe, tento článok si nepozerajte. Ja mám totižto úchylku oblokopovať sa ružovými a bielymi vecami, na ktorých sú buď bodky alebo kvietky. Ale to nie je podstatné, veď ma už nejaký ten piatok poznáte :). Dnes Vám chcem porozprávať o tom, ako sa svojpomocne dajú vykúzliť veľké veci.

Od malička som bola vedená k tomu, aby som si veci vážila. Či to bolo drahé, lacné, nové, staré, obnosené, po bratovi. Dve osoby, ktoré ma vychovali, vložili do mňa hodnoty, za ktoré som im nesmierne vďačná. Ukázali mi ako má vyzerať rodina, ako mám milovať a ako šťastne žiť. Vďaka mamičke viem, ako vyzerá skutočná a krásna žena, pokorná a verná manželka. Ocko je tiež fešák ;). Ale najradšej mám jeho veľké ruky, ktoré postavili náš dom, dokážu všetko opraviť a keď ich roztiahne, zmestí do nich všetkých členov našej rodiny (hug). Ďakujem Pánu Bohu za nich a želala by som si, aby každé dieťa bolo také šťastné ako ja. K tomu sme tiež riadne bláznivá rodina, všade chvíľu meškáme a všetci sa strašne nahlas smejeme 😀 A neviem, či viete, ale mám ešte dvoch bratov, takže moje nežné ružové JA zostalo v úzadí. Zmenilo sa to rok po mojich 18-tich narodeninách, kedy sa začali diať úžasné veci v mojej izbe. Svojpomocne. Ockovými rukami. A z výpredajov. A ešte som aj čosi podedila. Napríklad tie záclony majú už 28 rokov a boli to prvé záclony, ktoré si mamina kúpila. Tiež som neveriacky hľadela na cenovku mojej postele z Ikei, na ktorej bola suma 99€. Skriňu sme zložili z narezaných dosiek a komoda so stolom čupeli v predajni ako poškodené kusy – boli jemne poškrabané, čo sme zatreli bielym lakom na nechty. A takto vyzerá aj náš domček. ,,Hento“ vyrobil ocko, ,,tamto“ sa kúpilo vo výpredaji, ,,oné“ zase upravila maminka. Ak žijete v takto rodinke, nikdy Vás nenapadne kúpiť niečo bezvýznamne drahé, značkové, bez duše, bez šikovných rúk.

A to mi aj zostalo. Keď otvoríte moju skriňu mám tam veci zdedené, ušité, z výpredajov, zo sekáča, z Lidla a niektoré aj ušanované ešte zo základnej školy. Mám rada veci, na ktorých vidím niečo viac ako značku. Aj keď potichu túžim po niečom od Chanelu, či od Las Oreiro, kým si ich budem môcť dovoliť, budú mojou veľkou inšpiráciou :). Ale poďme už konečne k dnešnému outfitu! Určite ste zaregistrovali aktuálny módny trend nášiviek na oblečení a moje srdce od radosti poskakovalo pri pohľade na všetky tie krásne výšivky! Lenže doskákalo pri pohľade na cenovky v obchodoch.. Fakt mám dať za džínsy s nášivkou 30€? Musela som začať konať. V skrini mi ležali rifle z výpredaja za 6€ a na Aliexpresse som našla krásne výšivky ružičiek za 1,41€. Postup jednoduchý: mojím zázračným lepidlom na textil značky Gutermann creativ som prilepila ružičky na rifle. A výsledok? Podľa mňa famózny! ♥

O fotky sa postaral môj Peťko. Odfotili sme Vám ako asi vyzerám, keď vyšívam, keď sa bláznim (v rukách držím postavičky Dartha Vadera a malého Groota), keď sa s vďakou dívam na fotku mojich rodičov, či keď sa odfotím s mojim neporiadkom pod posteľou :).

Majte krásne dni ♥

LFrose3

LFrose1

LFrose7

LFrose8

LFrose2a

LFrose6

LFrose5

♥ Rifle – Terranova ♥ Nášivky – Aliexpress ♥ Šaty (oblečené ako tričko) – Aliexpress ♥ Náhrdelník – New Yorker ♥

Pridaj komentár