♥ Zvonové nohavice & mamičkine poklady

La FLorita zvonové nohavice

Drahí priatelia!

Baví ma pozorovať ako sa móda vracia späť. Keď sa povie ,,zvony“, predstavím si 60-te roky plné retro a hippie štýlu a v hlave mi znie Dancing Queen od Abby. Volány ma skutočne chytili za srdce. Nie som ten typ, ktorý nosí to, čo je aktuálne v móde, takže v mojich nových zvonáčoch sa cítim skutočne výnimočne! Chcete vedieť ako vznikli? 

Často krát sa ma pýtate, ako je možné, že som sa sama naučila šiť. Veľa vecí šijem inštinktívne formou ,,tu zašijem, tam odstrihnem“ a verte mi, nie vždy z toho vznikne to, čo si predstavujem. Okrem toho, že mám dve skvelé poradkyne – maminu a starkú, niekedy potrebujem aj rady odborné. Takže pozerám videá na Youtube. A neskutočne mi to pomáha! Sledovať video, kde je natočený celý postup šitia aj s komentárom, mi formuje moje šicie predstavy a vďaka nim dokážem myslieť kreatívnejšie.

Jednou z úžasných youtuberiek je aj Coolirpa – američanka April, ktorá veľmi rada nakupuje v secondhandoch a následne veci prešíva na perfektné kúsky. Minulý rok pridala video, od ktorého som sa nevedela odtrhnúť – prešila si obyčajné nohavice na zvonové a vyzeralo to božsky! Musela som to skúsiť aj ja! Dlho som hľadala tie pravé, ktoré by na to boli vhodné. Pochodila som všetky sekáče, až nakoniec som si kúpila obyčajné nohavice z Tesca. Viseli smutne na výpredajovom stojane a na tretej cenovke svietila cena 5€. Postupovala som presne podľa Aprilinho videa a môj výsledok uvidíte na fotkách!

Okrem nohavíc som dnes hrdá aj na šperky, ktoré mám na sebe. Sú mamine a dostala ich na svoje 15. narodeniny. Dlho sa schovávali v jej starej šperkovnici, takže po 33 rokoch som ich vyslobodila a rozhodla sa, že ich budem s hrdosťou nosiť. Mami, ďakujem za poklad.

Fotky sú od Karolínky z KL Photo a som jej nesmierne vďačná za odvahu, že ma oslovila! Byť fotená fotografom bol mojím snom. ♥

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita zvonové nohavice

La FLorita maminine šperky

La FLorita zvonové nohavice

♥ Nohavice – F&F + my handmade ♥ Tričko – H&M ♥ Lodičky – butik v Topoľčanoch ♥ Šperky – poklady po mamine ♥ Kabelka – my handmade ♥

Pridaj komentár