♥ Biely kabátik & poďakovanie

dscn1356

Drahí priatelia!

Na tohtoročné narodeniny určite nikdy nezabudnem. Ešte raz Vám chcem zo ♥ poďakovať za všetky like-y, správy a milé slová. Veľmi si to vážim! Zároveň Vás chcem povzbudiť, ak o niečom snívate, choďte do toho! Predsa zakaždým, keď niekomu blahoželáme, hovoríme: ,,…nech sa ti splnia všetky Tvoje sny“. Robte to, čo Vás napĺňa. Nechcem tu ,,mudrovať“, veď blogujem ešte len jeden deň 🙂 Ale myslím si, že v každom z nás sa skrýva istý potenciál, ktorý treba objaviť a rozvinúť. Veď strach je len pocit. 

Fotografie, ktoré Vám dnes ukazujem, fotil môj Peťko 3 týždňe dozadu, kedy ešte bolo vonku príjemne. Držal foťák v rukách po prvý krát a v parku v Brodzanoch sme strávili pekné dve hodinky. Nie sú to profesionálne fotografie, ale snažil sa najviac ako vedel. A vôbec.. podobajú sa realite. Niekedy mám pocit, že všetky tie filtre a zrkadlovky nám predostierajú umelý svet, ktorý neexistuje. A naopak, niekedy ani ten najdokonalejší fotoaparát nezachytí prostredie tak, ako ho vidíme našimi očami. Pretože máme ♥ a pocity.

Chcela by som Vám ešte vysvetliť, čo znamená môj pseudonym La Florita. Teda, vlastne ani ja to poriadne neviem :). Totižto v časoch, kedy som snívala o sebaprezentovaní sa (a blogy vtedy ešte neboli), som bola samouk španielčiny (veľa som sa toho ale nenaučila). Keďže milujem kvety, vyhľadala som si, že kvet sa po španielsky povie ,,flora“. Z argentínskych a mexických telenoviel som pochopila, že ak chce niekto povedať meno v zdrobnenine, použije koncovku ,,-ita“. A tak vznikla Florita – Kvetinka 🙂 Prosím Vás, ak niekto viete po španielsky, nechajte si pre seba, že to mám zle 😉 Už to nezmením!

A teraz k outfitu. Poznáte stránku aliexpress.com? Jasné, že áno! Je pravda, že nie vždy, čo si človek objedná, vyzerá dobre. Väčšinou aj u mňa je objednávanie z ,,ali“ formou pokus-omyl. Asi vyše pred rokom som tam objavila tento kabátik a neodolala som. Mala som naň dokonca zľavu, takže ma vyšiel necelých 20€! Je to asi jeden z najkrajších kúskov v mojom šatníku ♥. Páči sa aj Vám tak ako mne? 🙂

P.S.: Čoskoro Vám prezradím, ako som si vyrobila náhrdelník, ktorý mám na krku!

dscn1417

dscn1318

dscn1398

dscn1323dscn1301

dscn1463

Biely kabátik – aliexpress.com ♥ Tričko – Tezenis ♥ Rifle – Terranova (6€!) ♥ Opasok – Secondhand ♥ Kabelka – zoot.sk ♥ Lodičky – Humanic ♥ Náhrdelník – Handmade

 

 

Pridaj komentár