♥ Vyšívaná ruža & Erasmus

La FLorita ruža na srdci (1)

Drahí priatelia!

Včera sme ,,počúvali svet novými zmyslami“ a ďakujem všetkým, ktorí nás prišli pozrieť na Partizánsku lúku! ♥ Bola to úžasná akcia plná skvelých ľudí a pre mňa ďalšia obrovská skúsenosť. A keď už sme pri tých skúsenostiach. Čím viac ich človek zbiera, tým sa cíti silnejší a skúsenejší. Túžba zažívať nové veci lomcuje aj mnou a tak som si podala prihlášku na Erasmus. Verdikt je, že idem. Budem študovať v zahraničí. Šajze.

Viem to už nejaký ten piatok, ale akosi som doteraz nenazbierala odvahu vám to povedať. Sama som bola prekvapená z môjho rozhodnutia, dokonca som deň pred posledným termínom podania prihlášky vymazala všetky potrebné dokumenty. Na druhý deň ráno som strávila pekných pár hodín písania nemeckého životopisu a motivačného listu odznova. ,,Zahreška“ vyššie vám už asi napovedala, že študovať budem v Nemecku a áno, aj ja si kladiem otázku, čo s blogom. Už teraz si síce plánujem, čo tam budem háčkovať, ale pri hlbšom zamyslení asi na to nebude čas. Keďže budem budúci rok už v piatom ročníku, musím napísať diplomovku a spraviť všetky skúšky aj v Nemecku aj na Slovensku, aby som bola pripustená k štátniciam. Znie mi to strašne desivo a priznám sa vám, že neraz mám z tej predstavy plné gate. Najhoršie je, že Peťko bude na mňa musieť pol roka počkať doma. Takže som sa dorazila úplne.

Jediné, čo mi pomáha je, že ak to všetko zvládnem, prekonám samú seba. Budem si môcť povedať, že som pol roka študovala v Mníchove a naučila som sa kopec nových vecí! Okrem toho je môj plán obkukať ich zázračne fungujúci systém špeciálnej pedagogiky a priniesť niečo nové sem! Nebolo by to úžasné? Tak dobre to znie až tomu verím.

Blogovať neprestanem. Možno na chvíľu zmením zameranie blogu a hlavnou témou väčšinou bude ,,frustrovaná Katka, ktorá nikomu nič nerozumie“ alebo ,,Katka zatvorená v Mníchovskom blázinci“. Alebo možno aj ,,Katka na Oktoberfeste v slovenskom kroji“! Ktovie… Ale viem, že po návrate domov budem opäť tá istá tvorilka srdcom aj dušou tak, ako po celý môj život. Takže, ak má niekto cenné rady ako prežiť Erasmus, sem s nimi!

Dnes vám prinášam môj obľúbený outfit, ktorý nosím aj v bežný deň. Mám jedny obľúbené rifle a tie nosím v kuse, až mi to je niekedy trápne. Pomôžem si, keď sa v nich dobre cítim? Navyše nemusím riešiť žiadne hodí sa/nehodí sa, navrch stačí tričko a hotovo. Ak chcem byť ,,za slušnú“, stačí mi na to iba biela košieľka a takáto úžasná vestička! Zakryje nežiadúce partie, dokonca aj nechtiac oblečenú tmavú podprsenku. Jednoducho sa v nej cítim bezpečnejšie, akoby bola mojou ozajstnou nepriestrelnou vestou! Začínam prichádzať na chuť brošniam, ktoré zázračne každému outfitu dodávajú dušu . Aj keď ju mám pripnutú napravo. Vyšívala som si ju ešte pár mesiacov dozadu a po prvý krát som vyskúšala vyšívať na plastovú kanavu. Je to úplne iné vyšívanie ako na látku, stačí ju už iba podlepiť a pripevniť na ňu brošňový pripináčik. Ta dá! Prečo som si ich vlastne nevyrobila viac? Mala by som sa pustiť do ďalšej! ♥

♥ Za fotky ďakujem Peťkovi ♥ A aj keď bol plný park ľudí, zvládli sme to takmer bez ostychu! ♥

IMG_5749

La FLorita ruža na srdci (3)

La FLorita ruža na srdci (2)

La FLorita ruža na srdci (4)

La FLorita ruža na srdci (9)

La FLorita ruža na srdci (5)

La FLorita ruža na srdci (7)

La FLorita ruža na srdci (10)

La FLorita ruža na srdci (8)

♥ Rifle – F&F ♥ Košeľa – H&M ♥ Vesta – aliexpress.com ♥ Lodičky – Humanic ♥ Kabelka – CCC ♥ Brošňa – my handmade ♥

 

Pridaj komentár