Ako fungujú Online kurzy upcyklácie?

Stručný návod o tom, ako si Online kurzy upcyklácie objednať, spustiť a používať aplikáciu s prihlásením. Ďalej sa tu nachádzajú ukážky toho, ako to v aplikácii vyzerá, čo všetko v Online kurzoch viete nájsť a neváhajte si pozrieť aj ukážkové video.

Objednanie kurzu

Pri objednaní kurzu postupujte ako pri bežnom nákupe cez e-shop. Pri vybranom Online kurze kliknite „Kúpiť kurz“. Systém vás automaticky presmeruje do objednávky a následnej platby. Povinnými políčkami na vyplnenie sú krstné meno a priezvisko, e-mailová adresa a heslo účtu. Vaša objednávka je totižto viazaná na vytvorenie vlastného účtu, cez ktorý sa budete do aplikácie prihlasovať. Vašu e-mailovú adresu a heslo budete používať pri každom prihlásení do aplikácie. Objednávku potvrďte tlačidlom „Objednať s povinnosťou platby“.

Ako spustiť Online kurzy upcyklácie

Po zaplatení vám do mailovej schránky príde potvrdenie o transakcii. Náš systém do niekoľkých sekúnd vie vyhodnotiť, či objednávka prešla. Hneď po objednaní sa teda môžete po prvýkrát prihlásiť do Online kurzov. Vráťte sa na stránku www.laflorita.sk a kliknite na tlačidlo „Prejsť do aplikácie“. Nachádza sa buď vľavo pod kategóriami, alebo v pravom hornom rohu.

Prvé prihlásenie

Prvé a každé ďalšie prihlásenie uskutočníte prostredníctvom svojej e-mailovej adresy, na ktorú je viazaná vaša objednávka a hesla, ktoré ste pri objednávaní zadali. Kliknite na „Prihlásiť sa“.

V prípade, že zabudnete heslo, neváhajte využiť možnosť ,,zabudol som heslo„.

Aplikácia a spustenie kurzu

Po prihlásení ste sa dostali do aplikácie, v ktorej by vám už mal „svietiť“ váš zakúpený Online kurz. Kliknite na „Začať kurz“. (Každý ďalší raz bude text tlačidla „Pokračovať v kurze“, ako to mám ja na videu).

Systém vás presmeruje do Online kurzu, ktorý uvidíte na celej obrazovke. Na ľavom boku sa nachádza osnova Online kurzu, kde nájdete všetky lekcie a strihy usporiadané podľa náročnosti.

Medzi jednotlivými lekciami môžete preklikávať ako chcete. Ak sa rozhodnete kurz poslednou lekciou ukončiť, zjaví sa vám možnosť zanechať recenziu.

Ak ste kurz prvýkrát celý úspešne absolvovali, neznamená to, že je koniec. Celý si ho môžete spustiť odznova aj stotisíckrát. Doslova 😉

Obsah

Tento online kurz je zameraný na upcykláciu pánskej košele, ktorá je podľa mňa tým najuniverzálnejším kúskom. Dá sa na nej najlepšie naučiť a pochopiť proces upcyklácie. Dokážete sa na nej skvele naučiť základné techniky upcyklácie a sadne každej postave.

Kurz obsahuje detailné návody ako si zupcyklovať 10 + 2 strihov. (všetky PRED a PO fotografie strihov nájdete v galérii Online kurzu alebo v lekcii Prehľad strihov)

Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí nikdy nešili (ani v rukách, ani na stroji), ale aj pre tých, ktorí sa budú chcieť niečo nové naučiť, obkukať tipy a triky a spoznať proces upcyklácie. Kurz obsahuje aj MINI KURZ ŠITIA, vďaka ktorému sa skamarátite so svojim šijacím strojom. Naučíte sa v ňom, ako ovládať svoj šijací stroj, spoznáte všetky jeho funkcie a ukážem vám aj veľa tipov a trikov.

Nebude to však iba o tom, že máte ušiť to, čo ja vám nadiktujem. Súčasťou návodov je aj kreatívna kapitola o upcyklácii, vďaka ktorej si budete vedieť vymyslieť aj vlastný strih. PREČO? Pretože upcyklácia je v prvom rade o KREATIVITE. Všetky strihy si môžete prispôsobiť podľa seba tak, aby sedeli do vášho štýlu a odzrkadlili vlastný kreatívny proces.

Ako vyzerá konkrétna kategória strihu a jej lekcie

Celý obsah online kurzov je rozčlenený do kategórii – v tomto prípade jednotlivých strihov. Každá z nich obsahuje 3-4 lekcie, v závislosti od náročnosti.

Prvá lekcia je zvyčajne informatívna a obsahuje základné informácie, pokyny, fotografie, krátke video o strihu, mini návod na stiahnutie, či odporúčanie na zaujímavý podcast, ktorý môžete popri šití počúvať 😊

V ďalších lekciách je strih rozčlenený do jednotlivých postupov. V každej nájdete podrobné inštruktážne video, ktoré je detailne natočené tak, aby ste si krok za krokom zupcyklovali svoju pánsku košeľu.

Ukážka videa

Určite sa pýtate, akým spôsobom sú postupy natočené a či si vôbec budete vedieť podľa nich niečo ušiť. Môj štýl by som charakterizovala ako „trpezlivo a podrobne vysvetľujúci“, keďže som vyštudovaná učiteľka a s učením mám skúsenosti. Ako ukážku vám pridávam bonusové video, vďaka ktorému si môžete vyrobiť malé drobnosti – kapsičku, gumičku do vlasov, či vrecúško.

Zaujali vás Online kurzy upcyklácie ?

Neváhajte si o nich prečítať ešte viac alebo si ich rovno zakúpiť.

Verím, že sa vám budú páčiť! ♥ V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na lafloritask@gmail.com.

Vaša Katka

Komentáre

0 responses on "Ako fungujú Online kurzy upcyklácie?"

Leave a Message