♥ Čo mám na srdci

Drahí priatelia!

Aktuálne mám dni, kedy mi chýbajú slová. Sedím nad klávesnicou už piaty deň a aj keď to v mojej hlave vyzerá ako v mojom kufríku plnom zapletených pestrofarebných bavlniek, na obrazovke chýba zmysluplný text. Mám pocit, že striedam len dve nálady, nič nerobím poriadne a vo všetkom mám chaos. Mám pocit, že tu svoje myšlienky balím len do pekných viet. Málokedy len tak zavriem oči a nechám prsty písať. Tak dnes to skúsim…

Som nahnevaná a šťastná zároveň. Nahnevaná preto, lebo ma irituje, akí sú ľudia pohodlní a zaslepení. Hnevám sa na všetkých, ktorí berú aktuálne svetové ekologické problémy ľahostajne a nie sú ochotní zmeniť sa. Hnevám sa aj na seba, že nedokážem ľuďom jasne vysvetliť, prečo by sme sa vlastne mali zmeniť. Ale zároveň som šťastná preto, lebo stretávam mnoho ľudí, ktorí to zmeniťchcú! Napĺňa ma aktuálne každé jedno stretnutie, každý jeden e-mail, každá jedna správa od vás, ktorými mi dávate najavo, že spoločnými silami dokážeme zachrániť svet.

Som veľmi vďačná za všetkých vás, ktorý ste sa rozhodli so mnou spolupracovať. A ak sa vám, milí sledovatelia, práve postavili chlpy pri slove ,,spolupráca“, ešte ma neodsudzujte. Nejdem vám ponúkať žiadne zľavové kódiky, predražené handry, či nezmyselné produkty, ktoré nemajú s mojim zameraním blogu nič spoločné. Práva naopak. Ideme hýbať svetom.

V poslednej dobe mi ovláda život len jedna otázka. S touto otázkou vstávam aj zaspávam, tvorím, konám, rozhodujem sa.

Čo po mne na tomto svete zostane? 

Tá halda lacných šiat a milión nepotrebných vecí? Radšej chcem za sebou nechávať skutky ako odpad. Akýkoľvek. Každý máme možnosť vybrať si cestu, ktorou budeme kráčať. Ja si vyberám túto.

Nebojte sa ale, na módu nezanevriem. Chcem vám dokazovať, že obliecť sa dá pekne aj bez toho, aby som potrebovala fast fashion a najnovšie trendy. A práve tento bielo ružový (mierne infantilný) outfit je toho absolútnym dôkazom. Klobúk z blšáku, sveter a sukňa zo secondhandu, kabát, opasok, pančušky mám už asi 5 rokov, šál je darček od starkej (bola nadšená jeho multifunkčnosťou a ja som ho cca pred pol rokom objavila v skrini) a topánky boli jeden z mojich posledných ,,FF“ nákupov pred výzvou. O pozornosť na ulici som mala postarané. Veď sa pozrite na poslednú fotku 😉

Za prvé jarné fotky ďakujem Martinke Cimermanovej ♥

Majte krásne dni! Nabudúce to snáď bude na dlhšie.

♥ Vaša Katka ♥

 

Komentáre

0 responses on "♥ Čo mám na srdci"

Leave a Message