♥ Moje zauzlené bavlnky…

Drahí priatelia!

Viete ako to práve vyzerá v mojej hlave? Ako v kufríku plnom posplietaných farebných bavlniek, ktoré sa nedajú rozmotať. Nič mi nedáva zmysel, celý tento virtuálny svet mi prerastá cez hlavu a už ani ja sama neviem, ktoré ekologické a udržateľné kroky sú správne. Váham, ktorým smerom sa uberať ďalej. Najradšej by som zahodila všetky sociálne siete do koša a potichu si šila za strojom. Alebo len tak si hrala na klavíri. Išla do lesa a zbierala bylinky. Sedela vonku s rodinou, s priateľmi a schuti sa smiala. 

Každým článkom, každou fotkou, každým príspevkom sa snažím stáť pevne nohami na zemi. Na nikoho sa nehrať, byť prirodzená a inšpiratívna. Áno, chcem, aby ste z mojej prezentácie cítili hlavne inšpiráciu, pretože mi úprimne záleží meniť pohľad na módu. Chcem vo vás zanechávať chuť prispieť zmeniť tento svet k lepšiemu. Chcem, aby vám záležalo na tom, čo zanecháme našim budúcim generáciám. Chcem, aby ste vypli internet, chytili ihlu a niť a začali tvoriť. Ak inšpiráciu necítite, prosím viac ma nečítajte. Nechcem vo vás vyvolávať negatívne pocity. Ja osobne som si pretriedila všetky účty, reklamy a ľudí, pri ktorých som sa cítila deprimovaná, závistlivá, nešťastná, nepekná, nedokonalá, nešikovná a kto vie ešte aká. Realita sociálnych sietí nekorešponduje so skutočnou realitou, čo všetci dobre vieme, ale aj tak nás dokáže pohltiť natoľko, že jej uveríme.

Odpusťte mi, ak aj moje fotky vyzerajú ,,dokonalo“, ale nejaký vizuálny podnet potrebujem na to, aby som mohla čo najatraktívnejšie propagovať slow fashion. Viac menej za to môže Maťka, lebo ja fotiť neviem ani náhodou (som rada, že zvládnem odfotiť fotku PRED a PO). V jej fotkách je však vždy emócia, čo nedokáže zachytiť každý fotograf. Dáte mi za pravdu, ak poviem, že fotka predsa predáva. Naposledy, ako som pridávala článok, mala som mastné vlasy, nebola som nalíčená a do úst som si práve vopchala celý obdĺžnikový keksík. Otočila som sa na Peťka a cez keks som zašušľala, či sa podobám. Očkom som hodila na svoju vystajlovanú portrétnu fotku k článku a čakala na Petrovu reakciu. Z jeho výrazu mi zabehlo a keď som sa dosmiala a dokašľala, povedal mi, že to takto som sa mala odfotiť.

Ani sama neviem, čo som týmto článkom chcela povedať. Potrebovala som len začať rozpletať tie zauzlené bavlnky a písanie mi pritom občas pomáha. Tak nabudúce to snáď bude mať hlavu a pätu.

Za fotky v ten najhorúcejší letný deň ďakujem Martinke Levásovskej ♥.

My slow outfit:

♥ Sukňa – upcyklovaná ♥ Kabelka – uháčkovaná ♥ Náramok – z kurzu vyrábania náramkov od Marima ♥ Náušničke – od Soničky z Tvoriť a ľubiť ♥ Top, topánky – obľúbené kúsky v šatníku ♥

Komentáre

0 responses on "♥ Moje zauzlené bavlnky..."

Leave a Message