5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový top na ramená z pánskej košele. V tomto kúsku sa budeš cítiť naozaj žensky, kľúčne kosti a krk v ňom doslova vynikajú. Môžeš v ňom aj tancovať o dušu, riasenie na ramenách zostáva na svojom mieste. Čím väčšiu budeš košeľu mať, tým riasenie krajšie ukáže a bude bohatšie. Jeho náročnosť je dve bodky zo štyroch, takže ho určite hravo zvládneš.

V tomto online kurze ťa naučím, ako si správne odstrihnúť hornú časť košele tak, aby si ľahko vytvarovala celý obvod a vytvorila tunel na gumičku. Naučíš sa využiť pomocný steh na riasenie a dopasovanie rozmeru. Ďalej ti ukážem ako si vytvoriť kraj rukávov s jemným volánom. Opäť veľmi pekne vyznie, aj keď vymeníš gombíky. Top môžeš nosiť na viacero spôsobou - zapravený, s opaskom alebo zaviazaný na pupku. Ručím ti, že tento ,,carmen top“ sa stane tvojím obľúbeným letným kúskom.

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si TOP NA RAMENÁ zupcyklovať zhrnutý do troch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže top na ramená vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 5A. Top na ramená – O strihu 00:05:00
  • 5B. Top na ramená – Príprava strihu a riasenie okolo ramien 00:10:00
  • 5C. Top na ramená – Rukávy 00:05:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00