5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový top s puf rukávmi z pánskej košele. Uf, táto upcyklovaná košeľa je naozaj puf! A to práve vďaka rozšíreným rukávom. Rukávy dodajú veľa objemu, ale zároveň ti poskytnú voľnosť v pohybe. Vďaka šikovnej viazačke nad zápästím bude tvoj top vyzerať ako vintage kúsok z minulého storočia. Jeho náročnosť je dve bodky zo štyroch, takže ho určite hravo zvládneš.

V tomto online kurze ťa naučím, ako si rozšíriť rukávy s pomocou odstrihnutej dĺžky. Látku na rozšírenie použijeme zo skrátenej dĺžky. Naučíš sa riasiť látku pomocou rovného stehu. Ak by si však chcela rukávy ešte väčšie ako mám ja, pokojne použi inú látku. V postupe sa tiež dozvieš, ako si zo zbytku látky vyrobíš viazačky a ako ich správne prišiť. Hotový top pristane najmä nohaviciam, rifliam, ale veľmi pekne ukáže aj so sukňou na traky. Fantázií sa medze nekladú, preto poskúšaj to, čo ti pristane najviac.

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si TOP S PUF RUKÁVMI zupcyklovať zhrnutý do troch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže top s puf rukávmi vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 7A. Top s puf rukávmi – O strihu 00:05:00
  • 7B. Top s puf rukávmi – Príprava a strihanie 00:03:00
  • 7C. Top s puf rukávmi – Rukávy, riasenie a viazanie. 00:08:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00