5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový top s viazačkami z pánskej košele. Ako nám už názov topu napovedá, hlavnú úlohu budú hrať viazačky. Nezaostáva ani milý detail - volánik, ktorý je vložený do stojačika goliera. Na upcykláciu tohto topu vôbec nemusíš používať väčšiu pánsku košeľu, úplne ti postačí aj košeľa, ktorú máš v šatníku a chceš jej vdýchnuť nový život. Hoci sa ti tento top môže zdať komplikovanejší, v skutočnosti stále patrí medzi jednoduchšie postupy, s dvomi bodkami zo štyroch.

V tomto online kurze ťa naučím, ako čo najviac vyťažiť z odstrihnutej dĺžky košele a využiť tento materiál v prospech viazačiek a riasenia na stojačiku. Budeme sa hrať hlavne s riasením pomocou rovného stehu. Počas šitia ti ukážem, ako si vieš jednoducho a rýchlo pomôcť stehovkou. Naučíš sa našiť viazačku s cípmi na rukáv a prišiť golier na 1mm od kraja. Hotový top sa najlepšie nosí na nohavice, vďaka čomu celý outfit vyzerá ležérne a voľne.

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si TOP S VIAZAČKAMI zupcyklovať zhrnutý do štyroch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže top s viazačkami vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 6A. Top s viazačkami – O strihu 00:05:00
  • 6B. Top s viazačkami – Príprava a strihanie 00:03:00
  • 6C. Top s viazačkami – Viazačky 00:05:00
  • 6D. Top s viazačkami – Riasenie v stojačiku 00:06:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00