5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový top s volánom z pánskej košele. Hlavnou dominantou tohto topu je, samozrejme, volán! Tento nežný kúsok je ako stvorený na teplé letné dni. Vďaka volániku top pôsobí žensky a elegantne a hravo skryje ramienka z podprsenky. Či si na upcykláciu vyberieš jednofarebnú košeľu alebo naopak vzorovanú a farebnú, obe možnosti oživia svoj outfit. Tento top má tri bodky zo štyroch, ale hravo ho zvládne každý začiatočník, ktorý si dáva záležať na precíznosti.

V tomto online kurze ťa naučím, ako premeniť rukávy na bohatý volán. Ukážem ti, ako odstrániť légu a zošiť predné diely dokopy. S pomocou šikmého prúžku začistíme prieramky. Uvidíš ako sa dá spojiť základ košele s volánom a vytvoriť tunel. Nesmie chýbať ani viazačka a pútka, ktoré si vyrobíš z odstrihnutého chrbta košele. Top pekne vynikne na nohaviciach, ale aj zapravený v nohaviciach či sukni.  

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si TOP S VOLÁNOM zupcyklovať zhrnutý do troch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže top s volánom vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 9A. Top s volánom – O strihu 00:05:00
  • 9B. Top s volánom – Príprava a začistenie prieramkov 00:07:00
  • 9C. Top s volánom – Volán a viazačka 00:10:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00