5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový volánový top z pánskej košele. Volánový top ti už z názvu napovedá, že je to samý volán a to nie len na rukávoch, ale aj v spodnej časti košele. Top si môžeš ušiť aj dlhší, ale ak chceš nechať vyniknúť pupček, smelo do toho a sprav si ho na štýl crop topu. Tento top má štyri bodky zo štyroch a je to práve preto, že nariasiť také množstvo látky, chce trošku prax. Ak máš však dostatok trpezlivosti a základné skúsenosti, určite sa nenechaj odradiť, výsledok stojí za to.

V tomto online kurze ťa naučím, ako skrátiť z dĺžky košele aj rukávov, vytvarovať véčkový výstrih a zošiť predné diely francúzskym švom. Naučíš sa vytvoriť bohatý volán a správne ho prišiť k základu košele. Takmer rovnakým postupom si vytvoríš aj volány na koncoch rukávov. Volániky si napokon nariasiš pomocou rovného stehu. Tento top pekne vynikne s nohavicami, čoby nie. Ale so sukňou je to ešte väčšia pecka!

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si VOLÁNOVÝ TOP zupcyklovať zhrnutý do štyroch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže volánový top vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 10A. Volánový top – O strihu 00:05:00
  • 10B. Volánový top – Skrátenie a výstrih 00:07:00
  • 10C. Volánový top – Veľký volán 00:06:00
  • 10D. Volánový top – Volány na rukávy 00:05:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00