5

2

20,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

Zupcykluj si štýlový zavinovací top z pánskej košele, ktorý je naozaj TOP! Zavinovačky sú veľmi praktické a pohodlné, nužešteže sa dajú ušiť aj z košele. Je to najčastejší strih, aký u mňa „fíčí“ na kurzoch a ja sa vám vôbec nečudujem. Zavinovačka je skvelá v tom, že ju môžeš nosiť na niekoľko spôsobov a doslova sa do nej ,,zabaliť“ tak, ako ti je pohodlné. Tento top má tri bodky zo štyroch, ale hravo ho zvládne každý začiatočník, ktorý si dáva záležať na precíznosti.

V tomto kurze ťa naučím, ako odstrániť légu, vytvarovať si výstrih a pekne ho začistiť. Spolu s výstrihom si budeš pripravovať aj viazanie, ktoré si vyrobíš práve z odstrihnutého gombíkového a dierkového radu, pričom jeden z nich napojíš, aby si mala dostatok materiálu. Top si zdokonalíš jemným volánikom, na konci rukávov, ktorý si ušiješ za pomoci francúzskeho šva. Aby ti košeľa sadla ako uliata, naučíš sa vytvoriť si sklad na chrbte. Zavinovací top najlepšie vynikne na nohaviciach alebo na puzdrovej sukni.

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si ZAVINOVACÍ TOP zupcyklovať zhrnutý do troch lekcií

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môže zavinovací top vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 8A. Zavinovací top – O strihu 00:05:00
  • 8B. Zavinovací top – Výstrih a viazanie 00:14:00
  • 8C. Zavinovací top – Volány na rukávy 00:06:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00