5

2

25,00 

Katarína Peterová

Popis kurzu

SUKŇA S VRECKAMI
Táto sukňa je predstaviteľkou kreativity v upcyklácii. Každý sa bude čudovať, že je ušitá z košele! Rukávy sa premenia na vrecká a z košele vznikne elegantná sukňa. Vďaka gume v páse sa oblieka ľahko a rýchlo. Viazačka v páse sa stane rafinovaným doplnkom. Návod na sukničku je jednoduchý, má dve bodky zo štyroch, preto ti ho prinášam v jednom celom videu, kde každý úkon na seba nadväzuje.

V tomto kurze ťa naučím, ako odstrihnúť golier a hornú časť košele do požadovaného tvaru. Uvidíš, ako sa dajú premeniť rukávy na vrecká. S použitím niekoľkých pomocných stehov si vytvoríš pás na gumu. Ak použiješ dlhorukávovú košeľu, môžeš sa pohrať so zbytkami rukávov a vyrobiť si z nich viazačku s pútkami.

SUKŇA BEZ VRECIEK
Košeľová sukňa bez vreciek sa jednoznačne stane výnimočným kúskom v tvojom šatníku. Jej okrasou je práve riasenie a gombíková léga, ktorá bude začínať tvojim našitým gombíkom a vyšitou gombíkovou dierkou! Možno to komplikovane vyzerá, ale v skutočnosti je to ľahšie ako si myslíš.

V tomto kurze ťa naučím, ako si vyrobiť pás na zapínanie podľa vlastných mier. Zistíš, ako nariasiť a dopasovať šírku látky do predpripraveného pásu. A skúsime si vyšiť aj tú gombíkovú dierku, dobre?

Ušila si v nejakom kurze aj top z pánskej košele? Ak áno, určite ho vytiahni a nakombinuj ho k sukničke. Takto budeš naozaj zupcyklovaná od hlavy až po päty. Náročnosť sukní by som popísala ako: "Zvládneš to ľavou zadnou"!

V tomto kurze sa nachádza:

- Online šijací slovníček a kreatívna kapitola o upcyklácii

- MINI KURZ - Základy šitia na šijacom stroji

- Postup, ako si SUKŇU zupcyklovať na dva spôsoby - s vreckami (2 lekcie) a bez vreciek (3 lekcie)

- Čo sa dá vytvoriť z odpadu (kapsička, gumička, vrecúško)

Pre viac inšpirácií, ako môžu sukničky vyzerať, si pozri galériu.

Ako funguje objednanie kurzu:

Objednávka je viazaná na vytvorenie vlastného konta. Po zakúpení online kurzov a potvrdení platby sa rovno môžeš prihlásiť do aplikácie. Tlačidlo "Prejsť do aplikácie" sa nachádza na hlavnej stránke webu vpravo hore. Po prihlásení (s použitím údajov, ktoré si zadala pri objednávke) ťa systém prepojí do aplikácie, kde sa ti zobrazí tvoj online kurz. Tlačidlom "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky. "Spustiť kurz" sa dostaneš k obsahu. Obsah je logicky rozdelený na kapitoly. V každej kapitole nájdeš postupové videá a dôležité popisky.

Kurz bude po zakúpení v členskej sekcii neobmedzene, teda nie je viazaný na žiadne časové ohraničenie. Ak sa ti bude páčiť, môžeš si dokúpiť ďalšie kapitoly alebo celý online kurz zameraný na upcykláciu pánskej košele.

Ak chceš nahliadnuť do online kurzov bližšie, prečítaj si články:

AKO FUNGUJÚ ONLINE KURZY UPCYKLÁCIE

PREHĽAD STRIHOV Z ONLINE KURZOV UPCYKLÁCIE

Fotogaléria kurzu

Osnova kurzu

  • Pár slov a rád na úvod ♥ 00:05:00
  • Ako sa pripraviť na online kurzy? 00:05:00
  • Online šijací slovník 00:09:00
  • O upcyklácii a kreativite 00:07:00
  • Základy šitia na šijacom stroji 00:15:00
  • 11A. Sukňa s vreckami – O strihu 00:05:00
  • 11B. Sukňa s vreckami – Celý návod 00:12:00
  • 12A. Sukňa bez vreciek – O strihu 00:05:00
  • 12B. Sukňa bez vreciek – Celý návod 00:13:00
  • 12C. Rifľová sukňa – Info 00:05:00
  • Premeň odpad z košieľ na niečo pekné ♥ 00:10:00